KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11061333
nr 1106 1333
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Tusch, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), Monogramsign v. b-p, -34, löst blad, bladets mått: 52x42
Kondition: slitage, skador, missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:20:17
27/4 04:22:51
600 kr
1/5 12:26:49
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen